O NAS

Taurus Energia sp. z o.o. z siedzibą w Ujściu jest firmą bazująca na długoletnim doświadczeniu pracowników energetyki zawodowej. Pracownicy to firmy ludzie z dużym doświadczeniem zdobytym w pionach technicznych i handlowych. W naszej firmie pracują także doświadczeni brokerzy, którzy skutecznie doradzą Klientowi, jak korzystnie kupić energię elektryczną czy gaz. Głównym celem naszej działalności jest optymalizacja kosztów zużycia energii elektrycznej. Dzięki naszej pomocy wielu Klientów odczuło znaczne korzyści.

W zakresie naszej oferty są także modernizacje związanie z dostosowywaniem układów pomiarowych dla potrzeb zdalnego odczytu danych zgodnych z TPA. Każdy Klient myślący o zmianie sprzedawcy musi mieć układ przystosowany do TPA.

W ostatnich latach nasza firma aktywnie działa w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznych. Dokonujemy w imieniu Klienta wszelkich formalności prawnych oraz wykonujemy takie obiekty „pod klucz”. Naturalnym rozszerzeniem oferty są elektrownie wiatrowe.

Programy operacyjne i dotacje

Zarówno obecnym, jak i przyszłym Klientom pomagamy skutecznie składać wnioski o uzyskanie dotacji unijnych i rządowych w ramach wielu projektów operacyjnych. Dla wielu Klientów złożenie wniosku o dotacje jest trudne, a sam proces niezrozumiały. Dzięki naszej pomocy Klienci z tym problemem nie pozostają sami i mogą liczyć na nasze wsparcie.

Chcesz ponosić mniejsze opłaty za energię elektryczną? A może chcesz zmienić sprzedawcę energii lub chcesz, by ktoś wykonał w Twojej firmie pomiary instalacji elektrycznej? Dobrze trafiłeś, gdyż nasza firma Ci w tym pomoże.

Zapraszamy do współpracy!

Masz pytania? Zadzwoń

+48 67 349 08 92

Pracujemy codziennie

Pn - Pt : 8:00 - 16:00

Wyślij zapytanie mailem

kontakt.taurusenergia@gmail.com