O NAS

Taurus Energia sp. z o.o. z siedzibą w Ujściu jest firmą bazująca na długoletnim doświadczeniu pracowników energetyki zawodowej. Pracownicy firmy ludzie z dużym doświadczeniem zdobytym w pionach technicznych i handlowych. W naszej firmie pracują także doświadczeni brokerzy którzy skutecznie doradzą Klientowi jak korzystnie kupić energię elektryczną czy gaz. Głównym celem naszej działalności jest optymalizacja kosztów zużycia energii elektrycznej. Dzięki naszej pomocy wielu Klientów odczuło korzyści.

W zakresie naszej oferty są także modernizacje związanie z dostosowywaniem układów pomiarowych dla potrzeb zdalnego odczytu danych zgodnych z TPA. Każdy Klient myślący o zmianie sprzedawcy musi mieć układ przystosowany do TPA.

W ostatnich latach nasza firma aktywnie działa w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznych. Dokonujemy w imieniu Klienta wszelkich formalności prawnych oraz wykonujemy „pod klucz” takie obiekty. Naturalnym rozszerzeniem oferty są elektrownie wiatrowe.

Zarówno obecnym jak i przyszłym Klientom pomagamy skutecznie składać wnioski o uzyskanie dotacji unijnych i rządowych w ramach wielu projektów operacyjnych. Dla wielu Klientów złożenie wniosku o dotacje jest trudne a sam proces niezrozumiały. Dzięki naszej pomocy Klienci z tym problemem nie pozostają sami i maja wsparcie wsparcie.

Jeżeli zatem chcesz ponosić mniejsze opłaty za energię elektryczną. A może zmienić sprzedawcę energii lub chcesz by ktoś wykonał w Twojej firmie pomiary instalacji elektrycznej to dobrze trafiłeś nasza firma Ci w tym pomoże.

Zapraszamy do współpracy!

Masz pytania? Zadzwoń

+48 67 349 08 92

Pracujemy codziennie

Pn - Pt : 8:00 - 16:00

Wyślij zapytanie mailem

kontakt.taurusenergia@gmail.com